Godziny Otwarcia: Poniedziałek - Sobota / 8:00-16:00

(+48) 500 700 806

biuro@stawbudpolska.pl

ul. Szwedzka 3

09-140 Raciąż

O Firmie

O Firmie

Kilka słów o Nas

Szanowni Państwo,
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszej Nowej witryny internetowej.
Służyć ma ona jako prezentacja możliwości naszej firmy i dać Państwu możliwość przybliżenia naszej działalności.

Schyłek ubiegłego wieku - rok 1999 - był pierwszym rokiem działalności naszej firmy. Początkowo firma zajmowała się transportem i sprzedażą betonu towarowego na terenie Warszawy i okolic.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów firma STAWBUD poszerzyła swoje usługi o wykonywanie rozbiórek budynków i robót ziemnych.

W związku z dynamicznym rozwojem, działalność handlowa maszynami budowlanymi stała się drugim filarem naszej firmy.
Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży używanych maszyn budowlanych najbardziej znanych światowych producentów.

W 2011 roku firma poszerzyła swóją ofertę o produkcję BETONU TOWAROWEGO na terenie województwa mazowieckiego.
Produkcja betonu odbywa się na nowoczesnym mobilnym węźle o wydajności 75M3/h. Każda dostawa betonu zaopatrzona jest w komputerowy wydruk WZ zawierający dane potwierdzające zgodność dostawy z zamówieniem.

Dysponujemy pełną niezależną obsługą laboratoryjną firmy Hydrobudowa 1 Sp. z o.o. ul. Chlubna 7, 03-054 Warszawa. Na wyprodukowane materiały wystawiane są sprawozdania z badań laboratoryjnych. Betony produkujemy z krajowych surowców. Na nasze produkty wystawiamy deklaracje zgodności.

Firma oparta w 100% na polskim kapitale, swą wiarygodność podkreśla nazwiskiem właściciela, a największym jej bogactwem jest oddana pracy, młoda, doskonale przygotowana grupa ludzi i bardzo dobra opinia klientów.

Zapraszamy do współpracy!